[ATB] Technika Wacker Neuson

Sprawdzony EquipCare od Wacker Neuson

Data publikacji:
Sprawdzony EquipCare od Wacker Neuson

Eurosprzęt, firma zajmująca się wynajmem urządzeń budowlanych, a zarazem wieloletni partner marki Wacker Neuson w Polsce, korzysta z systemu EquipCare od kilku lat.

Oferowane przez firmę Wacker Neuson rozwiązanie telematyczne EquipCare umożliwia sprawne zarządzanie flotą maszyn w czasie rzeczywistym. EquipCare ułatwia zarządzanie flotą i zapewnia elastyczność w działaniach oraz usprawnia współpracę między wypożyczalnią a jej klientami, co może potwierdzić użytkownik, którym jest pochodząca z Małopolski firma rentalowa Eurosprzęt.

Eurosprzęt, firma zajmująca się wynajmem urządzeń budowlanych, a zarazem wieloletni partner marki Wacker Neuson w Polsce, korzysta z systemu EquipCare od kilku lat. Rozwiązanie telematyczne sprawdza się w praktyce i przynosi konkretne korzyści.

– EquipCare daje wiele możliwości, oszczędza czas i pieniądze oraz upraszcza zarządzanie flotą

– tłumaczy Dariusz Materna, założyciel firmy Eurosprzęt.

Rozwiązanie telematyczne firmy Wacker Neuson ułatwia zarządzanie całą flotą. Moduł telematyczny zainstalowany jest w kompaktowym urządzeniu, które w oparciu o uzyskane informacje alarmuje operatora o istotnych wydarzeniach, takich jak np. zbliżająca się konserwacja. Do komunikacji wykorzystuje również telefon komórkowy i wysyła SMS, jeśli jest taka potrzeba. Dzięki temu od razu wiadomo, kiedy maszynę należy serwisować. Co jednak jest szczególnie istotne, można umówić się na termin usługi serwisowej z wyprzedzeniem i zminimalizować dłuższe przestoje. Nie trzeba przy tym szczególnie dodawać jak to istotne w przypadku firm zajmujących się wynajmem maszyn, takich jak Eurosprzęt. To jednak nie koniec funkcjonalności, gdyż system również natychmiastowo informuje o usterkach. Technicy mogą szybko zareagować i dostarczyć właściwe części zamienne na plac budowy bez przeprowadzania inspekcji maszyny.

Wszystkie informacje pod ręką

– Dzięki EquipCare mamy wszystkie potrzebne informacje w pigułce. Pozwala to nam zobaczyć na przykład dzienną liczbę godzin pracy silnika oraz sprawdzić, przez ile dni w tygodniu pracuje maszyna

– dodaje Dariusz Materna.

Wszystkie te funkcje mogą być łatwo dostępne i z każdego miejsca przez sieć lub aplikację, korzystając z komputera, tabletu lub smartfona. W celu dalszej optymalizacji procesów roboczych EquipCare można również zintegrować z istniejącymi rozwiązaniami i zapewnić też informacje, czy maszyna jest wyposażona zgodnie z wymaganiami oraz jak wygląda optymalne planowanie maszyny.
A skoro tak, to zauważalna jest rosnąca popularność tego rozwiązania również w naszym kraju.

– Zainteresowanie EquipCare wzrasta na rynku polskim zarówno wśród większych klientów, jak i mniejszych firm. W czasie gdy produktywność jest kluczowa, ważne jest wydajne zarządzanie flotą

– zwraca uwagę Andrzej Jeżyna, menedżer obsługi posprzedażnej marki Wacker Neuson w Polsce.

O firmie

Podkrakowska firma Eurosprzęt działa na rynku wynajmu maszyn i urządzeń budowlanych od 1992 r. Przedsiębiorstwo oferuje produkty takich marek jak: Hilti, Bosch, Wacker Neuson, Makita, Atlas Copco czy Pramac. Eurosprzęt może pochwalić się sprawdzoną i wykwalifikowaną kadrą, która wspiera klientów w doborze odpowiedniego sprzętu i służy profesjonalną radą w zakresie korzystania z narzędzi i urządzeń dostępnych w ofercie. Eurosprzęt dostarcza kompleksowe rozwiązania na potrzeby placu budowy, zaopatrując firmy budowlane, instalatorów, elektryków, hydraulików, malarzy, ogrodników, a nawet majsterkowiczów. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.