[ATB] Aktualności Bauma

Targi Bauma Conexpo India jednak odwołane

Data publikacji:

Ze względu na niepewność spowodowaną obecną sytuacją epidemiologiczną, targi Bauma Conexpo India, zaplanowane na 20-23 kwietnia 2021 r., zostały odwołane i przełożone na przyszły rok.

Pierwotnie wystawa miała odbyć się w dniach 3-6 listopada 2020 r. w India Expo Center w Greater Noida w New Delhi. Wydarzenie zostało najpierw przesunięte na luty 2021, a następnie przeniesione na kwiecień.

Decyzję podjęto po rozmowach z zainteresowanymi stronami.

– Zapewnienie wszystkim uczestnikom targów optymalnych warunków byłoby w obecnych okolicznościach trudne do zrealizowania – można przeczytać w oficjalnym komunikacie Messe Munich International, organizatora targów; Kompleksowe badanie rynku razem z obawami branży i organizatorów dotyczącymi zwrotu z inwestycji wystawców, protokołów bezpieczeństwa i niepewnej frekwencji uczestników międzynarodowych, głównie ze względu na ograniczenia w podróżowaniu nałożone na potencjalnych uczestników międzynarodowych przez ich kraje i ich organizacje

– wyjaśnił.

Organizator wydarzenia, który podziękował swoim interesariuszom i uczestnikom za ich stałe wsparcie, powiedział – Jestem pewien, że kolejna edycja odbędzie się z dużo większym zapałem i wigorem. Bauma Conexpo India dołącza do długiej listy innych wydarzeń budowlanych, które zostały odwołane lub przełożone z powodu Covid-19.

 

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.