Aktualności

TVH przejmuje Battery Supplies

Data publikacji:

Międzynarodowa grupa TVH przejęła belgijską firmę Battery Supplies, wraz z jej spółkami córkami - Battery Supplies France i Battec Batterie Vertrieb w Niemczech.

Założona w 1999 r. firma Battery Supplies stała się liczącym dostawcą akumulatorów, ładowarek i akcesoriów, a także dilerem firmy Crown Batteries. Oferuje również usługi konserwacji i naprawy akumulatorów i prostowników. Firma ma siedzibę w Deerlijk i osiąga roczne przychody w wysokości ponad 43 mln euro, zatrudniając 80 pracowników.

Firma przeniosła się do swojej siedziby o powierzchni 10 tys. m² w 2011 r. i ma w swojej ofercie 54 tys. rozmaitych produktów, z których 6 tys. jest przechowywanych w magazynie. Jej spółka córka, Battery Supplies France znajduje się w Meyzieu, niedaleko Lyonu, a Battec Batterie Vertrieb w Erftstadt niedaleko Kolonii w Niemczech.

Spółka Battery Supplies będzie nadal działać jako samodzielna firma, jeśli chodzi o personel czy obiekty, chociaż TVH twierdzi, że będzie „badać możliwe synergie” wynikające z tego zakupu. Dominiek Valcke, dyrektor naczelny TVH Parts Holding, powiedział:

– Współpracowaliśmy już ze sobą ramię w ramię przez ostatnie lata i jesteśmy przekonani, że przyszłościowa techniczna wiedza produktowa i rozległa wiedza rynkowa firmy Battery Supplies wniesie cenny wkład w możliwości techniczne TVH. Zdajemy sobie sprawę, że ze względu na rosnącą elektryfikację na naszych głównych rynkach, zapotrzebowanie na akumulatory i produkty pomocnicze będzie coraz większe - i może nawet zostać rozszerzone poza nasze obecne rynki. Z niecierpliwością czekamy na zbadanie tych opcji razem z zespołem Battery Supplies.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.