[ATB] Aktualności Ausa

Wozidło Ausa z nagrodą

Data publikacji:

W nowej edycji nagród Innowacje Techniczne, które Smopyc organizuje w ramach wydarzeń związanych z targami w hiszpańskiej Saragossie, Złotą Nagrodę w kategorii „Rozwój nowych maszyn” otrzymała firma Ausa za wozidło DR601AHG.

Jury, składające się z niezależnych ekspertów z branży budowlanej, doceniło zaangażowanie firmy Ausa w badania, rozwój i innowacje w ochronie środowiska, a także zrównoważony rozwój i bezpieczeństwo pracy. Szczególną uwagę jury zwróciło na funkcję odwracania pozycji kierowcy, która umożliwia jazdę w dwóch kierunkach i to bez konieczności zatrzymywania maszyny.

Wysoko ocenili zastosowaną w wodzidle przekładnię hydrostatyczną, silnik spełniający wymagania normy emisji spalin Stage V i długą listę rozwiązań konstrukcyjnych, które ułatwiają konserwację oraz zwiększają bezpieczeństwo i wydajność pracy.

Kolejne nowości

W najbliższym czasie firma Ausa zaprezentuje swoje kolejne nowości produktowe. W kategorii \wodzideł oprócz modelu DR601AHG o ładowności 6000 kg zostanie wystawiony również nowy D1001APG, największy z dostępnych wersji o ładowności 10 000 kg i skrzyni wychylnej, następnie D450AHG o ładowności 4500 kg z przekładnią hydrostatyczną, D300AHG z ładownością 3000 kg, kompaktowy D150AHA z 1500 kg i wywrotem na wysokość oraz sztywną wywrotkę D201RHGS z ładownością 2000 kg i przekładnią hydrostatyczną.

Całkiem niedawno została przeprojektowana gama terenowych wózków widłowych Ausa. Teraz oferta firmy obejmuje długą listę maszyn tego typu zapewniających jeszcze większą ładowność w każdym terenie, a także doskonały stosunek jakości do ceny. Nowe modele zostaną po raz pierwszy wystawione na targach. Będą to modele C501H, największy w całej gamie z ładownością 5000 kg, C351H z 3500 kg, C251H z 2500 kg i C150H, najbardziej kompaktowy model z ładownością 1500 kg.

Również w sekcji ładowarek teleskopowych Ausa zaprezentuje swoje innowacje, wliczając w to zaktualizowany model T144H, ultrakompaktową ładowarkę teleskopową o udźwigu 1350 kg i wysokości podnoszenia do 4 m, a także największą w gamie, zupełnie nową T235H, o udźwigu 2300 kg i z maksymalnym podnoszeniem na 5 m.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.